oficiální webová stránka Atomyk Piktures, nezávislá filmová společnost

Skocit na obsah
Co znamená zkratka AP?   Antivirový Program
-
Šopáková pizza

Suroviny:
Pizza neoplývající bohatou chutí, šopský salát

Nářadí:
Rakev nebo lopata, motorová pila, křída, pec, černé oblečení, hodinky nebo orloj

Návod:
Tento recept Vám absolutně nedoporučuji dělat. Vůbec dál nečtěte! Toto jídlo je krajně nebezpečné a při jeho přípravě se Vám může stát mnoho zlého. Opravdu strašně moc zlého! Jen pro adrenalinové fanatiky:
Znáte ten pocit, když máte hlad, ale v mrazáku se nenachází nic jiného než instantní pizza nevalné chuti z Tesca a okoralý šopský salát, který je už třeba dojíst, než se v něm začne rodit další generace vinných mušek? Tento recept pomůže tuto trudnou situaci překlenout vpravdě originálním, avšak nebezpečným způsobem.
Pomocí hodinek nebo orloje zjistěte, že už je večer a tma (když je tma, tak moderní hodinky svítí, tím se to pozná). Oblečte se do černého oblečení, abyste s tmou splynul a vloupejte se na hřbitov. Díky lopatě by se vám mělo rychle podařit vykopat rakev (hodně práce si ušetříte, pokud máte nějakou rakev doma). Na víko rakve nakreslete křídou obrys takové té lopaty, kterou měla babička v perníkové chaloupce. Vyřízněte získaný tvar motorovkou. Nemusíte se bát, že byste hlukem přilákali ochránce zákona, i ten nejstatečnější policista ne zdaleka vyhne šílenci operujícímu pod pláštěm noci na hřbitově s motorovou pilou.
Na získanou dřevěnou lopatu položte pizzu a na ní vyklopte celý šopák. Výsledek pak vsuňte do cihlové pece. poznámka: tímto způsobem se připravuje pizza v Neapoli (beze srandy), pokud na to nemáte povahu, použijte prostě troubu a plechový plát.
Až bude okraj pizzy chytat tmavě hnědou barvu, vyndejte ji z pečícího zařízení a připravte se k jídlu. Pozor! Teď teprve nastává ten riskantní okamžik. Pokud si nedáte skutečně bedlivý pozor, rozžhavené rajče z šopského salátu vypadne při pokusu o konzumaci z povrchu pizzy a přichlípne se Vám na tvář. Rajče je plné vody, která se v peci či troubě rozpálí do žhava a, uzamknuta buničinou červené hmoty, čeká na svou příležitost ničit a trýznit. Slizké rajče navíc lepí, takže Vám na tváři vydrží hezkých pár sekund. Dost dlouho na to, abyste měli strup velikosti lívance na obličeji ještě za měsíc. A to v tom lepším případě, kdy se Vám do rány nedostane infekce.
Proto na tenhle recept ve vlastním zájmu urychleně zapomeňte, najděte si práci a kupte si pořádné jídlo.


    Soubory

    Základní info

  • kucharka
  • Žánr díla: Horror
  • Kdy vzniklo: 2010
  • Stav: Dokončeno