oficiální webová stránka Atomyk Piktures, nezávislá filmová společnost

Skocit na obsah
Co znamená zkratka AP?   Automatická Píča
-

Objednání AP DVD

Na této stránce se dozvíte, jak můžete získat DVD s AP filmy. Z několika možností jsme zvolili podle nás dvě nejjednodušší, takže stačí si vybrat tu, která vám více vyhovuje. V následujících dvou odstavcích jsou popsány kroky, jak postupovat v případě, že máte o DVD zájem. Na DVD naleznete zhruba 20 věcí od AP. Médium je povětšinou GigaMaster 4x DVD-R, je v krabičce s černobílým potiskem a jde o datové DVD nikoli o DVD-video. Zasílané je v obálce odolné proti otřesům. Formát videí je vetšínou mpeg a někdy avi. Pokud se vám přesto žádné řešení zaslání nelibí nebo byste třeba měli zájem o osobní předání a bydlíte poblíž Českých Budějovic můžete použít sekci kontakty k domluvení jiného postupu.

Možnost 1

První způsob spočívá v zaslání DVD na dobírku. Pošlete nám pouze svou adresu a my vám na ní pošleme DVD. Při jeho převzetí zaplatíte pošťákovi zhruba 100 Kč. Cena je tak vysoká, protože je navýšená o to, co si bere pošta kvůli tomu, že se jedná o dobírku. K zaslání adresy můžete využít pole vedle tohoto textu. Nutné je vyplnit jméno a adresu. Pole mail můžete nechat prázdné, je ale lepší ho vyplnit, aby jsme se s vámi mohli spojit kdyby došlo k nějakému problému.


Jméno:*
E-Mail:
Adresa:*

Možnost 2

Druhý způsob je trochu obtížnější ale levnější. Jde o to, že na adresu napsanou vedle tohoto textu zašlete obálku s 50 Kč. Připíšete svou adresu spolu se jménem a my vám DVD zašleme. Opět můžete raději připsat i mail. Cena je poloviční oproti prvnímu řešení kvůli tomu, že jde o běžné poslání a nikoli o poslání na dobírku. Zbývá jen na vás, jakou možnost si vyberete.

Václav Kápl
Pražská 12
Borek
373 67