oficiální webová stránka Atomyk Piktures, nezávislá filmová společnost

Skocit na obsah
Co znamená zkratka AP?   Agrární Přebytky
-

Nápověda k sekci download

Tohle je takový malý návod o tom jak správně stahovat naše filmy, o tom co jednotlivé ikonky znamenají a jak s nimi správně pracovat.

NADPIS SOUBORU - Název souboru (pokud se na něj dá kliknout) odkazuje na nějakou stránku spojenou s tímto tématem např.: informace o filmu

NADPIS SOUBORU - ŠIPKA vám umožňuje daný soubor stáhnout.

tv ikonka - TV se dostanete na stránky kde si můžete daný film přehrát. Potřebujete k tomu však Google Video Viewer. Tento program zabírá pár kB a můžete si ho stáhnout ZDE. Potom by mělo probíhat přehrávání bez problémů, doporučujeme ale přesto použít pro přehrání prohlížeč FireFox (ZDE) nebo případně Internet Explorer.

ikonka knihy - KNIHA vám daný článek či scénář nebo jiný text zobrazí bez nutnosti stažení.

ikonka íčka - INFO slouží k zobrazení informací o daném souboru. Stačí na ní najet a informace se vám zobrazí v malém okénku, které se objeví (pokud vám se vám nezobrazí, tak váš prohlížeč nepodporuje JavaScripts nebo je případně nemáte nainstalované. Opět doporučujeme používat FireFox.

Pokud je některá z ikonek prošedlá, znamená to, že daná funkce u tohoto souboru není dostupná. Pokud si chcete nějaký film, který si můžete na našich stránkách pouze přehrát pustit i doma, tak kontaktujte někoho z AP a požadované filmy vám budou zaslány na CD nebo DVD. Všechny filmy nejdou stáhnout, protože pro ně nemáme dostatek místa na našem webu, a proto jsme se museli uchýlit k tomuto řešení.